EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish

Yol Tarifi Hemen Ara

MİSAFİR YORUMLARI

Misafir Yorumları ( 179)
 • Abdulkerim Aydoğdu
  Abdulkerim Aydoğdu

  Çok harika bir yer tavsiye ederim girişteki hanımefendi olsun masaj yapan kişilerin Güleryüzlu olması ben tavsiye ederim


 • Kerem Pervan
  Kerem Pervan

  Yeterince güzel ve çalışanlar hem işini biliyor hem de güzel davranıyor


 • Osman
  Osman

  Harika bir yer hem romantik hem fantastik ayrıca ruhunuzuda dinlendiriyorsunuz


 • Doğan Yetim
  Doğan Yetim

  Temiz bir ortam masaj yapanlar da eli yüzü düzgün işlerini yapıyorlar.


 • Tuncer Dinc
  Tuncer Dinc

  Ankara masaj salonu mu? hiç düşünmeden gidin arkadaşlar çünkü kesinlikle memnun kalırsınız. Her konuda çok yardımcı oluyorlar. konuşma tarzları ilgi ve alakaları 10 numaradır. Arkadaşımın tavsiyesiyle gittim bende sizlere tavsiye ediyorum. :))


 • Hakan Uzun
  Hakan Uzun

  Ankara da masaj denilince Kızılay masaj salonuna puan vermem gerekse kesinlikle 10 üzerinde 9 çok rahat verebilirim. Çünkü o kadar masaj salonuna gittimki hiç resimlerde göründüğü gibi değil ve düzgün masöz elemanlarıda yok. Oysa Kızılay masaj salonunda çalışan masöz bayanlar oldukça işlerinde iyilerdi. Herkese tavsiye ederim.


 • Yakup onal
  Yakup onal

  Sevgili arkadaşlar hiç düşünmeyin ve kararsın kalmayın benim gibi bende öyleydi taki Kızılay masaj salonuna gelmeden önce oysaki burası çok rahat çok temiz ve müşterilerinin memnun kalması için ellerinden gelen herşeyi yapmaktalar. Haklarında hiç olumsuz yorumlar görmedim aslında şaşırmıştım ama buraya geldikten sonra anladımki memnun kalındığı için yokmuş.


 • mustafa
  mustafa

  Sevgili masaj severler ben ve arkadaşım Yusuf ile Çankaya masaj salonuna masaj yaptırmaya gittik. çok hijyenik ve güler yüzlü masözleri var. biz şahsen almış olduğumuz soft ve klasik masaj hizmetlerinden çok memnun kaldık. Bir sürü masaj salonu var ama Çankaya masaj salonu bence yeri ayrı ve bundan sonrada masaj denilince Çankaya masaj salonu birinci tercihim arasında kalacaktır.


 • Ali
  Ali

  Bu Ankarada bu masaj salonuna Google arama motorundan ulaştım o kadar kaliteli gözüküyorduki beni kendine çekti gittim masaj seansını aldım çokta memnun kaldım. Herkese kesinlikle tavsiye ederim tabiki. Web sitesinde gözüken herşey gerçek ve doğru çok kaliteli ve düzgün bir masaj salonu.


 • mehmet
  mehmet

  Ankarada hemen hemen gitmediğim masaj salonu kalmadı. Bu masaj salonunya yeni tanıştım iyikide tanışım çünkü aradığım masaj tam olarak buradaymış. Firma sahibi ve masöz bayanları gerçekten çok ilgilendiler ve memnun kalmam için gerekli herşeyi eksiksiz yaptılar kendilerine çok teşekkür ediyorum. En yakın zamanda tekrar görüşmek dileğiyle iyi çalışmalar.


Sizde Duygu ve Düşüncelerinizi Bize Yazın...