HİZMETLERİMİZ

Lenf Drenaj Masajı

Lenf Drenaj Masajı

Lenf Drenaj Masajı, özellikle selülit ve bölgesel kilo fazlalıklarına neden olan ödem ve toksinlerin idrar yolu ile vücuttan atılmasını sağlar. Ayrıca dolaşım sistemini düzenler ve böylece hücrelere daha yoğun ve düzenli kan akışını sağlayarak metabolizmanın hızlanmasına ve cildin sıkılaşmasına yardımcı olur.

Lenf Drenaj Masajı, bölgesel zayıflama ve vücut sıkılaştırma kürlerinde alınacak sonucun kalite ve kalıcığını arttırmak için tek başına uygulanabileceği gibi özellikle Kavitasyon, Radyofrekans, Elektroterapi, Power Plate gibi sistemlerle kombine bir şekilde uygulandığında çok daha çok çabuk ve vermli sonuçlar sağlamaktadır.

  Lenf Drenaj Masajı, sadece lenf sisteminin aktive edilerek bölgesel yağlanmaya neden olan ödem ve toksinin idrar yolu ile atılmasını sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda yoğun bir şekilde dolaşım sistemi düzene soktuğu için hücrelere daha yoğunun kanın ulaşması ile birlikte derinin ve dokunun da sıkılaşmasını sağlar. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra Lenf Drenaj Masajının metabolizmayı hızlandırmaya yönelik etkisi kilo verme sürecine hız kattığı gibi, aynı zamanda son derece keyifli ve dinlendiricidir. Lenf Drenaj Masajı bölgesel zayıflama kürleri haricinde, özellikle menapoz döneminde hormonal değişimlere bağlı olarak vücudda biriken ödeminde atılmasında son derece etkilidir.