Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Ankara Spa Hill Fit Hamam Spa Sante Spa
 

 

Flamingo Spa Masaj

  • Listed: 12 Kasım 2019 15:00
Flamingo Spa Masaj - Image 1Flamingo Spa Masaj - Image 2Flamingo Spa Masaj - Image 3Flamingo Spa Masaj - Image 4Flamingo Spa Masaj - Image 5Flamingo Spa Masaj - Image 6Flamingo Spa Masaj - Image 7Flamingo Spa Masaj - Image 8Flamingo Spa Masaj - Image 9Flamingo Spa Masaj - Image 10Flamingo Spa Masaj - Image 11Flamingo Spa Masaj - Image 12Flamingo Spa Masaj - Image 13Flamingo Spa Masaj - Image 14Flamingo Spa Masaj - Image 15Flamingo Spa Masaj - Image 16Flamingo Spa Masaj - Image 17

Description

Ankara Flamingo Spa Masaj
Adres:
Borazan Sk. No:11 GOP – Çankaya – ANKARA / TÜRKİYE

Hizmetlerimiz;

  •  Sultan Masajı
  •  Köpük Masajı
  •  Sauna Hizmeti
  •  Thai Masajı
  •  Medikal Masaj
  •  Soft Masaj
  •  Klasik Masaj

 

Ankara Spa Otel

Spa  (Salus Per Aquam)  Nedir ?

Spa şifalı sularla yapılan bakım ve tedavi anlamına gelir. Latince Sanitas kelimesi sağlık, Aqua kelimesi de su manasına gelip bu kelimelerin birleşmesiyle oluşan ve suyla gelen sağlık anlamına gelen bir kelime olarak bilinir. Dünya genelinde çok yaygın bir yöntem olsa da Türkiye’ de yeni yeni gelişen bir sektördür. Günümüzde genellikle resort ve otel gibi yerlerde hizmet verilir. Ankara gelişmiş olmasının da etkisiyle Ankara Spa otel açısından müşterilere pek çok seçenek sunar. Kişi Spa otellerinde hizmet alarak günün stresini de atıp rahatlayabilir.

Spa Neden Yapılır ?

Spa temelinde, vücuttaki su ve tuz dengesini ayarlamak, bedene enerji kazandırmak, yorgunluğu ve ağrıyı hafifletmek ve cilt proteini olan elastinin yeniden yapılanmasını sağlamak amacı ile yapılır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Ankara Spa otel denildiğinde akla tecrübeli elemanların olduğu yer akla gelir. Bu gibi kaliteli Spa merkezlerini diğer merkezlerden ayıran pek çok nokta bulunur. Ayrıca, Spa merkezlerinde mekan girişi son derece önemli bir özelliktir. Gözü yormayan ışık sistemi, , hoş tasarım, güzel aromalı mumlar ve rahatlatıcı müzikler eşliğinde kişiyi rahatlatarak ağrıların giderilmesi amaçlanır.

Spa’ da Yapılan Terapiler Nelerdir ve Ne şekilde Yapılır ?

Kelime anlamından daha da kapsamlı bir tanıma sahip olan Spa aslında sadece su ve çamur terapileri ile sınırlı kalmaz. Bunun dışında sıcak su havuzu, çeşitli masaj terapileri, aroma terapileri, güzellik ve bakım gibi sağlık kür hizmetleri veren tesislere verilen bir isim olup su ile iyileşme, suyun kullanımından gelen sağlık, suyun sıcak, soğuk ve farklı biçimlerdeki akıtma, damlama, püskürtme gibi uygulamaları ile kazanılan dinlenme ve ferahlama duygularının edinildiği bütünleyici terapi anlamında da kullanılır.

Spa Tedavi Çeşitleri Nelerdir ?

Spalardaki tedaviler hidroterapi adındaki ıslak terapiler, kuru terapiler (masajlar, vücudun sarılıp sarmalanması işlemi), zinde edici terapileri (oksijen teneffüsü) ve güzellik terapileri olarak sınıflandırılır. Bir Spa merkezinde genellikle bir sauna, buhar odası ve Spa havuzu mutlaka bulunur.

 

Ad Reference ID: 3395dca9edae6d3d

  

1791 total views, 1 today

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.